آیا به یاد دارید زمانی که مانیکورهای کلاسیک فرانسوی ترند اصلی ناخن بودند؟ با شروع از دهه ۱۹۳۰، برای شما دشوار است که ستاره‌های هالیوودی را ببینید که این ظاهر کلاسیک بی‌انتها را تکان نداده باشد. به سرعت و در دهه ۲۰۱۰ ، مانیکور فرانسوی، دیگر یک ترند بزرگ ناخن نیست! نکات ساده و در عین حال شیک برای ایجاد طرح‌های خلاقانه و برجسته که چشم‌ها را جلب می‌کنند، از بین رفته‌اند. علاوه بر سبک سنتی که به آن عادت کرده بودیم، شاهد بودیم که بسیاری از آثار دیگر نیز وارد چرخش شدند: فرانسوی عمیق(deep french)، فرانسوی دوتایی(double french)، فیلیگران (filigree)- و البته همه اینها تنها نوک کوه یخ بودند. اما مانیکور میکرو فرنچ با همه اینها متفاوت است.

خب حدس بزنید چه اتفاقی افتاده است؟ مانیکور فرانسوی بازگشته است! و آن‌ها به گونه‌ای تکامل یافته‌اند که با زیبایی‌شناسی مدرنی که امروز می‌شناسیم و دوست داریم مطابقت داشته باشند. بنابراین، مانیکور میکرو فرانسوی متولد می‌شود. آنها افراد مشهوری را نیز جذب کرده اند. بلا حدید، اشلی گراهام، سلنا گومز، ریحانا و آریانا گرانده همگی در حال آزمایش این ترند ناخن شگفت‌انگیز دیده شده‌اند. از نوک لاک سفید کلاسیک گرفته تا رنگ‌های پررنگ.

 

23

 

مانیکور میکروفرنچ چیست؟

مانیکور میکروفرنچ یک نسخه مینیمالیستی از فرنچ کلاسیک است. که در آن نوک ناخن با یک خط نازک تزئین شده است. طراحی‌ها بسته به سلیقه‌ها بسیار متفاوت هستند. از ناخن‌های طبیعی برهنه بی انتها با نوک سفید گرفته تا آزمایش با نوک‌های رنگی، یا ایجاد هنر ناخن در بالای پایه مانیکور میکرو فرنچ.

هنرمند مشهور ناخن، هریت وستمورلند، نابغه خلاقی است که باید او را در خط مقدم این روند زیبا مدنظر قرارداد و از او تشکر کرد. وستمورلند به دنبال مدرن کردن مانیکور فرانسوی برای مشتری معمولی اش، مانیکور فرانسوی میکرو را ایجاد کرد که ما اکنون می‌شناسیم و دوست داریم. کافی است به صفحه اینستاگرام این هنرمند ناخن انقلابی مراجعه کنید. و عکس پشت عکس طرح‌های زیبای مانیکور میکروفرنچ را مشاهده خواهید کرد، که در قرار بعدی خود از ناخنکار خود می‌خواهید!

مزایای مانیکور میکروفرنچ

میکروفرنچ باکلاس، براق و پیچیده است و در عین حال آزادی انتخاب بین ظاهر ظریف یا جسور را به شما می‌دهد. جالب است بدانید فرچ میکرو روی ناخن‌های کوتاه نیز قابل استفاده است! این مدل ناخن همه کاره را می‌توانید با استفاده از لاک ناخن کلاسیک یا لاک ژل انجام دهید. همچنین روی ناخن‌های کوتاه طبیعی و یا اکستنشن‌های بلند بکار ببرید. این یک هنر ناخن میکروفرنچ شیک است که می‌تواند شما را مستقیماً از محل کار به یک مهمانی با شکوه ببرد بدون اینکه نگران چیزی باشید!

ماریلا بوسنیاک، تکنسین ناخن می‌گوید: «این یک نوار رنگی نازک به نوک ناخن‌های شماست». “ساده اما خیلی شیک.” این کار را می‌توان با پولیش سفید کلاسیک که همه ما با آن آشنا هستیم انجام داد. یا می‌توانید آن را با افزودن رنگ مخلوط کنید. رنگ‌های نئون روشن یا روکش‌های فلزی آن را به‌ویژه برای بهار و تابستان جذاب میسازد.

رنگ باریک که به راحتی دیده نمیشود، در امتداد لبه ناخن های شما بر روی پایه خنثی برای افرادی که به دنبال فرو بردن انگشتان پای خود در هنر ناخن هستند – یا هر کسی که با فلسفه ی “کم اش هم زیاد است” زندگی می‌کند، عالی است. همچنین برای علاقه مندان به ناخن های طبیعی و کوتاه، میکروفرنچ گزینه ای عالی محسوب میشود.  زیرا برای اجرای آن به طول ناخن زیادی نیاز ندارید. برای ترند مانیکور میکروفرنچ پیش رو الهام بگیرید و آماده باشید!

 

نحوه انجام میکروفرنچ

مانیکور میکروفرنچ را به راحتی ز در خانه و بدون نیاز به سالن زیبایی انجام دهید. و یا از یک متخصص ناخنکار کمک بگیرید تا به شما کمک کند و ظاهری مناسب برای ناخن‌هایتان پیدا کند. بنابراین در صورتیکه دوست دارید تا با یکی از ناخنکارهای اطراف محل زندگی خود آشنا شوید، با دانلود اپلیکیشن رزرو آنلاین آرایشگاه  و جستجوی متخصصین در بخش خدمات ناخن با آنها در ارتباط باشید.

نمونه طرح‌های مانیکور میکروفرنچ برای تحریک خلاقیت شما

شما می‌توانید با سلیقه و خلاقیت خود طرح‌های جدیدی را ایجاد کنید. برای تحریک خلاقیت خود می‌توانید نمونه میکروفرنچ‌های انجام شده را در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی جستجو کنید. و ایده‌های جدید پیدا کنید. سپس می‌توانید به ناخنکار خود مراجعه کنید. و ایده‌های خودتون رو با او مطرح کنید. و از او بخواهید تا بر روی ناخن‌های شما اجرا کند. برای تکمیل زیبایی شما، هماهنگی رنگ لباس و ناخن به همراه آرایش شما موضوع مهمی هست که باید مد نظر قراردهید. لذا از رنگ لاک ناخن متناسب استفاده کنید تا زیبایی خود را دوچندان کنید. مدنظر قراردادن این موضوع باعث میشود تا دست‌هایتان را از همیشه زیباتر نشان دهید. در ادامه ما تعدادی از نمونه ای میکروفرنچ را جهت آشنایی شما در این بخش جمع آوری کرده ایم.

-