ساعت هوشمند شیائومی U1 Pro در چین معرفی شد. این ساعت از 4G پشتیبانی می‌کند و به کودک شما اجازه می‌دهد تا با خانواده و دوستان خود تماس ویدیویی و صوتی برقرار کند. سایر قابلیت‌های آن شامل ردیابی GPS برای والدین، پرداخت‌های بدون تماس و دستیار صوتی آموزشی می‌شود.

 

40

 

مشخصات شیائومی U1 Pro

این ساعت هوشمند دارای قابلیت‌های زیادی از جمله پشتیبانی از 4G است که به شما امکان می‌دهد تا به دیگران پیام دهید و از طریق وی‌چت و QQ تماس‌های ویدیویی یا صوتی برقرار کنید. شیائومی گفته است که والدین می‌توانند از این پوشیدنی برای کمک به امن نگه داشتن فرزندان‌شان با ردیابی GPS استفاده کنند و هنگام ورود آن‌ها به خانه یا مدرسه، یا ورود به مکان‌هایی که شما به‌عنوان خطرناک تعیین کرده‌اید، هشدارهایی را به گوشی هوشمندتان ارسال کند.

 

ساعت هوشمند U1 Pro همچنین قابلیت‌های آموزشی مختلفی دارد، از جمله دستیار صوتی همکلاسی هوش مصنوعی Xiao و یک اپلیکیشن یادگیری با موضوعاتی مانند زبان چینی، ریاضیات و انگلیسی. شما می‌توانید از این ساعت برای پرداخت‌های بدون تماس از طریق وی‌چت یا Alipay استفاده کنید و والدین می‌توانند محدودیتی برای هزینه روزانه تعیین کنند. سایر قابلیت‌های آن شامل نظارت بر فعالیت از طریق حالت‌های مختلف ورزشی، تقویم، چراغ قوه و ابزار اضطراری SOS می‌شود.

 

این ساعت دارای 4 گیگابایت حافظه داخلی و یک باتری 950 میلی‌آمپرساعتی است. شیائومی مدت زمان استفاده از آن با یکبار شارژ را ذکر نکرده است. این پوشیدنی دارای قاب و بند زرد رنگ است و تا عمق 20 متری آب دوام می‌آورد.

ساعت کودکان شیائومی U1 Pro در چین با قیمت 999 یوان (137 دلار آمریکا) عرضه شده و هنوز مشخص نیست که آیا در بازارهای جهانی نیز قابل دسترش خواهد بود یا خیر.

-