آپدیت جدید تلگرام با قابلیت ریپلای حرفه‌ای منتشر شده و به کاربران اجازه می‌دهد تا هنگام پاسخ دادن، بخش‌های خاصی از پیام را نقل‌قول کنند و ارتباطات خود را بهبود ببخشند. همچنین کاربران می‌توانند پیش‌نمایش‌های لینک را سفارشی کنند. کاربران نسخه پریمیوم تلگرام نیز می‌توانند رنگ اکانت خود را سفارشی کنند و در هنگام نقل‌قول یا پاسخ، یک آیکون را به عنوان پس‌زمینه انتخاب کنند.

 

44

 

تلگرام یکی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان موردعلاقه کاربران برای اندروید است. در حالی‌که متا در سال‌های اخیر قابلیت‌های جدیدی به واتساپ اضافه کرده است، اما تلگرام به‌لطف گزینه‌های زیاد و قابل‌تنظیم، تجربه بسیار لذت‌بخشی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این تجربه به‌طور مدوام در حال بهبود است و آخرین به‌روزرسانی تلگرام قابلیت نقل‌قول قسمت‌های خاصی از پیام در زمان ریپلای دادن، امکان سفارشی کردن پیش‌نمایش پیوندها، قابلیت‌های جدید پریمیوم و موارد دیگر را ارائه کرده است.

در آپدیت جدید تلگرام، شما می‌توانید هنگام پاسخ دادن، قسمت خاصی از پیام را نقل‌قول کنید تا گیرنده دقیقا بداند که به کدام قسمت از پیام پاسخ می‌دهید. برای انجام نقل‌قول، پیام موردنظر را فشار دهید، متن را هایلایت کنید و سپس گزینه نقل‌قول را از منوی ظاهر شده انتخاب نمائید.

تلگرام همچنین قابلیت استفاده از فرمت نقل‌قول در هر متنی را اضافه کرده است. برای این کار می‌توانید از گزینه فرمت نقل قول از نوار فرمت‌بندی استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید با فرستنده اصلی مکالمه خصوصی‌تری داشته باشید، تلگرام اجازه ارسال پاسخ به چت دیگر، از جمله در گروه یا کانال را می‌دهد.

از طرفی، اگر لینک‌های زیادی با دوستان و خانواده خود از طریق تلگرام به اشتراک می‌گذارید، می‌توانید پیش‌نمایش آن‌ها را سفارشی کنید. این قابلیت شامل تغییر سایز مدیا، انتخاب اینکه آیا پیش‌نمایش در بالا یا زیر پیام نشان داده شود و گزینه انتخاب پیوند برای پیش‌نمایش هنگام اشتراک‌گذاری چند آیتم می‌شود. برای آسان‌تر باز کردن لینک اشتراک‌گذاری شده، می‌توانید به جای ضربه زدن روی خود آدرس، روی هر جایی از پیش‌نمایش ضربه بزنید تا آن را باز کنید.


 
 

تلگرام همچنین برای مشترکین نسخه پریمیوم، چند گزینه سفارشی سازی جدید ارائه کرده است. شما می‌توانید یک رنگ یا ترکیبی از رنگ‌ها را برای اکانت خود انتخاب کنید. با این کار، رنگ نام، پاسخ‌ها و هر لینکی که به اشتراک گذاشته‌اید تغییر خواهد کرد. شما همچنین می‌توانید آیکونی را انتخاب کنید که به عنوان پس‌زمینه در مواقعی که فردی پیام‌های شما را نقل‌قول یا به آن‌ها پاسخ می‌دهد استفاده شود.

 

برای سفارشی کردن رنگ اکانت خود به مسیر Settings > Chat Settings > Change Name Color بروید. این گزینه های سفارشی‌سازی، برای کانال‌های سطح 5 یا بالاتر نیز قابل دسترس است.

شما می‌توانید آپدیت جدید تلگرام با قابلیت ریپلای حرفه‌ای را از پلی استور دریافت کنید و اگر این آپدیت برای شما نمایش داده نمی‌شود آن را از APKMirror دانلود کنید.

-