امروزه رسیدگی به ناخن و کارهای مربوط به زیبایی آن طرفداران بسیار زیادی در بین بانوان دارد. خدمات کاشت ناخن یکی از کارهایی است که می‌توان برای زیبایی ناخن‌های دست و پا به سراغ آن رفت. بسیاری از بانوان هستند که به صورت ماهانه و سالیانه، هزینه‌های بالایی را صرف کاشت ناخن می‌کنند. در حال حاضر خدمات کاشت ناخن با قیمت و هزینه‌های گوناگون عرضه می‌شود که به موارد مختلفی بستگی دارد.

 

6

 

قیمت کاشت ناخن چگونه تعیین می‌شود؟

عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه کاشت ناخن تاثیرگذارند که برخی از آنها تاثیر کم و برخی دیگر تاثیر بالایی دارند. در ادامه به بررسی موارد مهمی که در فاکتور قیمت مربوط به خدمات کاشت ناخن تاثیر گذارند، خواهیم پرداخت.

مواد و نوع کاشت

قیمت کاشت ناخن مانند بسیاری از خدماتی که در حوزه مراقبت و زیبایی انجام می‌شود، با توجه به نوع خدمات متفاوت است. کاشت ناخن‌ها به شکل‌های مختلف و متناسب با سلیقه و خواسته مشتریان صورت می‌گیرد. در هر کدام از انواع مدل‌های کاشت ناخن نیز از مواد اولیه متنوع با کارکرد متفاوت استفاده می‌شود. انواع مدل‌های کاشت ناخن شامل موارد زیر است:

  • ژله ای
  • قالبی
  • پودری
  • نمازی
  • کاشت ناخن مخصوص پا

قیمت کاشت ناخن در هر کدام از این نمونه‌ها با توجه به نوع مواد اولیه‌ای که استفاده می‌شود و همچنین دوام آن متغیر است. کاشت ناخن پودری نسبت به سایر مدل‌های کاشت از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار است و با توجه به نوع پودری که استفاده می‌شود با هزینه‌های متنوعی انجام می‌گیرد. نمونه‌های ژله ای نیز برای کسانی مناسب است که حالت ناخن‌هایشان به صورت طبیعی خوش فرم است. این نوع از کاشت دارای تنوع رنگی بوده و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. نمونه‌های قالبی و نمازی در مقایسه با دو روش گفته شده دارای هزینه‌های کمتری می‌باشند.

نرخ کاشت ناخن بر اساس سالن آرایشی

یکی دیگر از مواردی که روی هزینه کاشت ناخن و حتی ترمیم آن نقش دارد، نوع و سطح سالن آرایشی است که خدمات مربوطه را عرضه می‌کند. افرادی که در سالن‌ها و مراکز مختلف برای انجام خدمات کاشت ناخن فعالیت دارند، دارای تخصص‌های مختلفی می‌باشند. هر چقدر تخصص و مهارت افراد در انجام این کار بالاتر باشد، قطعا کار تمیزتر و هزینه بالاتری را نیز از مشتریان می‌گیرند. تعرفه قیمت مربوط به خدمات کاشت ناخن را با پرس و جو از سالن مربوطه و کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، می‌توان کسب کرد.

قیمت کاشت ناخن با توجه به مکان سالن

یکی دیگر از موارد مهم در تعیین قیمت کاشت ناخن، موقعیت مکانی سالن است. برای بسیاری از بانوان پیش آمده که در محله‌های مختلف شهر شاهد رنج‌های قیمتی متفاوتی برای کاشت و ترمیم ناخن باشند. در منطقه‌های بالا و لوکس شهر که هزینه اجاره سالن و سایر موارد بالا است، قطعا رنج قیمتی خدمات نیز بالا خواهد بود.

البته بالا بودن هزینه کاشت ناخن همیشه دلیل بر کیفیت بالای خدمات نیز نیست. بسیاری از افراد اینطور تصور می‌کنند که با مراجعه به سالن‌های لوکس و پرداخت هزینه بالا برای کاشت ناخن‌ها همیشه می‌توانند بهترین خدمات را دریافت کنند. در صورتی که چنین شرایطی وجود ندارد و باید به تخصص و مهارت فرد ناخن کار توجه کرد. مشتریان باید با توجه به خدمات و کیفیتی که دریافت می‌کنند، هزینه لازم را پرداخت کنند.

ارائه سایر خدمات جانبی

علاوه بر خدمات کاشت ناخن، بعضی از کارهای جانبی نیز برای مشتریان انجام می‌شود. کارهایی مثل طراحی ناخن‌ها، لاک زدن آنها، تمیز کاری اضافی و بسیاری از کارهای دیگر که همگی روی قیمت کاشت ناخن تاثیرگذارند. انجام کارهای جانبی با کیفیت بالا روی زیبایی و کیفیت کاشت ناخن‌ها نیز نقش دارند. به همین دلیل مراکزی که به کارهای جانبی بعد و قبل از کاشت اهمیت می‌دهند معمولا خدماتی با کیفیت بالا را ارائه می‌کنند.

قیمت ترمیم و شرایط انجام آن

یکی دیگر از کارهایی که جزء خدمات کاشت ناخن به شمار می‌آید و به صورت مرتب باید صورت گیرد، ترمیم است. ترمیم ناخن‌های کاشت شده معمولا بین دو تا چهار هفته با توجه به رشد ناخن‌ها صورت می‌گیرد. هزینه ترمیم ناخن در مقایسه با کاشت اصلی کمتر است. هزینه در این مرحله با توجه به شرایط و آسیبی که در این مدت به ناخن‌ها وارد شده، متغیر است.

جدیدترین لیست قیمت کاشت ناخن در سال ۱۴۰۲

بر اساس بررسی‌های انجام شده و جمع آوری قیمت از سالن‌ها و آرایشگاه‌های سطح شهر تهران در سال ۱۴۰۲، میانگین قیمت کاشت ناخن در تهران مطابق با جدول زیر است. لازم بذکر است که این قیمت‌ها بصورت میانگین و حدودی محاسبه شده‌اند. ممکن است قمیت هر سالن با سالن دیگر بر اساس شرایط ذکر شده در این مقاله متفاوت باشد. فراموش نکنید قیمت بر اساس نوع و جنس کار نیز متفاوت باشد.

قیمت مانیکور و لاک ساده ۱۲۰.۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت پدیکور و کف‌سابی ۲۳۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت پدیکور ساده به همراه لاک ۱۵۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت ناخن ۲۱۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت بیبی بومر کاشت از ۳۵۰.۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت ترمیم ۳۰ روزه به همراه تاپ شاین ۱۴۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت لاک ژل ناخن طبیعی دست ۱۱۰.۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت لاک ژل ناخن طبیعی پا ۱۰۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت لاک ژل ناخن کاشت از ۶۵.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت دو شست پا ۹۰.۰۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت ترمیم دو شست پا ۸۵.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت دیزاین هر ناخن از ۱۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت ترمیم ناخن پس از ۳۰ روز به همراه تاپ شاین ۱۲۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت گریم از ۳۵۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت گریم هر ناخن از ۴۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت ناخن شکسته از ۳۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت گل برجسته ناخن از ۲۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت ترمیم لمینیت از ۱۱۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت ترمیم لمینیت از ۱۱۰.۰۰۰ تومان به بالا
فرنچ از ۲۵.۰۰۰ تومان به بالا
فرنچ و آمبره از ۸۰.۰۰۰ تومان به بالا
لاک ژل از ۸۰.۰۰۰ تومان به بالا
لاک ژل کهکشانی از ۷۰.۰۰۰ تومان به بالا

جدیدترین لیست قیمت کاشت ناخن در سال ۱۴۰۱

ما با جمع آوری نرخ خدمات ناخن در آرایشگاه‌های سطح شهر تهران میانگین قیمت خدمات کاشت ناخن را جهت اطلاع شما آورده ایم. لازم بذکر است که این قیمت‌ها بصورت میانگین محاسبه شده و بر اساس شرایط ذکر شده در این مقاله ممکن است قیمت بر اساس نوع و جنس کار متفاوت باشد.

قیمت مانیکور و لاک ساده ۱۲۰.۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت پدیکور و کف‌سابی ۱۵۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت پدیکور ساده به همراه لاک ۱۲۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت ناخن ۲۰۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت بیبی بومر کاشت از ۳۰۰.۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت ترمیم ۳۰ روزه به همراه تاپ شاین ۹۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت لاک ژل ناخن طبیعی دست ۸۰.۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت لاک ژل ناخن طبیعی پا ۶۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت لاک ژل ناخن کاشت از ۵۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت دو شست پا ۷۰.۰۰۰ تومان به بالا
 قیمت ترمیم دو شست پا ۶۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت دیزاین هر ناخن از ۲۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت ترمیم ناخن پس از ۳۰ روز به همراه تاپ شاین ۱۱۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت گریم از ۳۵۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت کاشت گریم هر ناخن از ۴۰.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت ناخن شکسته از ۱۵.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت گل برجسته ناخن از ۱۵.۰۰۰ تومان به بالا
قیمت ترمیم لمینیت از ۹۰.۰۰۰ تومان به بالا

-